Zimní radovánky

Zima probíhá v plném proudu a na nás je, abychom si užili aspoň maličko z její podmanivé krásy. A kde více ocenit krásy zimy, než na procházce nebo na pravém, nefalšovaném lyžování?

Pokud jste ještě na hory letos nevyrazili, nemusíte zoufat. Sněhu je stále dost. Lyžování je sport založený na zodpovědnosti, tak nezapomínejte na bezpečí své i lyžařů okolo Vás. A čím si lyžování nebo obyčejnou zimní procházku zpříjemnit? Seznamte se s třemi tipy na užitečné vychytávky, které Vám usnadní manipulaci s lyžemi nebo Vás ochrání před mrazivými teplotami.

NOSIČ LYŽÍ

Nosič lyží nám zajistí jejich pohodlné přenášení. Nastavitelný popruh umožňuje, aby si své lyže nosily také děti. Ale pozor! Tento nosič může najít své využití i mimo lyžařskou sezónu. Je skvělým pomocníkem při přenášení dětských odrážedel, koloběžek i kol. Omyvatelný povrch je bonusem snadné údržby.

BALACLAVA

Co se skrývá pod tímto možná neznámým slovem? Balaclava není nic jiného než praktický šátek, chcete-li kukla, vhodný pro nošení pod helmou. A opět nezůstaneme pouze při lyžování. Balaclava své využití najde i při paintballu, při jízdě na motorce a jiných sportovních aktivitách. Prodyšná bavlna je vhodným materiálem pro alergiky.

DOTYKOVÉ RUKAVICE

A naposledy, ale ne méně důležité – dotykové rukavice. Šedá látka na konečcích prstů umožní manipulaci s chytrým telefonem, aniž byste se měli vzdávat tolik potřebného tepla. Je nepostradatelnou součástí oblečení lidí, kteří musí být k dispozici i na svahu. Pružný materiál se přizpůsobí ruce dítěte i dospělého člověka. Díky 7 dostupným barvám se dotykové rukavice stávají také módní záležitostí a můžete je sladit s ostatním oblečením a zůstat tak nadále IN.

Lyžařská sezóna je stále v kurzu. Lyžování může být pohodovým i adrenalinovým zážitkem. Myslete na svůj komfort a pomocí nejrůznějších vychytávek zajistěte Vaše pohodlí.

PORAĎTE OSTATNÍM!

A jakými vychytávkami se na svah nebo na procházku zimní krajinou vybavujete Vy? Poraďte ostatním a seznamte je se svými tipy na našem Facebooku nebo v komentářích.