VYCHYTANÉ CHOVATELSKÉ POTŘEBY ANEB TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Domácí mazlíčci jsou právoplatnými členy našich rodin. Vyrůstají s námi, doprovází nás při životních radostech a jsou nám oporou při životních zklamáních. Pes, kočka, papoušek nebo třeba králík je naším přítelem a věrným členem rodiny, kterému můžeme svěřit naše nejtajnější přání a sny.

Stejně jako my lidé si i naši domácí mazlíčci zaslouží pohodlí a kvalitní péči, ať už v podobě teplých či nepromokavých oblečků, cestovních misek na vodu, adekvátních hraček a dalších chovatelských potřeb.

POHODLÍ PRO NAŠE DOMÁCÍ MAZLÍČKY

V zimních i letních dnech správný chovatel dbá na pohodlí svého domácího mazlíčka. Především v zimních měsících ocení malá psí plemena teplý obleček, který našeho čtyřnohého přítele ochrání před mrazem. Ani psi většího vzrůstu nemusí být vystavování nepříznivému počasí a jejich komfort zajistí psí pláštěnka. Obleček pro psa je nejen vychytávkou zajišťující pohodlí, ale také módním doplňkem.

Každý den také dbáme na pitný režim našich zvířecích kamarádů. V letních měsících musíme být obzvláště důslední. Doma, na zahradě nebo na výletě musí mít naši domácí mazlíčci k dispozici dostatečné množství čerstvé vody. Chytrým řešením, které zajistí pitný režim domácích mazlíčků na cestách městem i přírodou, je cestovní miska na vodu. Skládací miska nezabere zbytečné místo v zavazadle a kdykoli poslouží svému účelu.

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Domácím mazlíčkům správný chovatel poskytuje zázemí, ochranu a také zábavu, kterou si může užívat spolu s nimi. Hračky zkrátí zvířeti dlouhou chvíli a rozveselí jej i celou rodinu!

PODĚLTE SE S NÁMI

A jak pečujete o své domácí mazlíčky? Podělte se s námi o Vaše rady, tipy a zkušenosti na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).