OBMĚŇTE SVŮJ ŠATNÍK Z POHODLÍ DOMOVA A ZA PÁR KORUN!

Proč si kupovat nové oblečení za přemrštěné ceny, když můžete mít kvalitní oblečení za rozumnou částku a vonící novotou?

Pokud Vás láká obnova Vašeho šatníku, ale nechcete zbytečně utrácet, vstupte do světa burzy s oblečením, která svou kvalitou převyšuje všechny obyčejné second handy! V nabídce internetového burzovního obchodu Vinted.cz najdete levné oblečení, které zde nabízejí jeho původní majitelé. Většinou se jim darující netrefili do vkusu či velikosti,  a tak se jinak pěkné módní kousky ocitly právě na těchto burzovních stránkách. Jedná se o online second hand, v jehož nabídce se nachází oblečení, které bylo nošeno jen párkrát nebo vůbec.

Dneska moje, zítra tvé!

Však i Vy máte určitě nějaké ty šaty nebo boty, které potichu spočívají na dně Vaší skříně. Pokud byste je chtěli nabídnout někomu, koho by mohly potěšit, Vinted.cz Vám to umožní. Stačí, když si zdarma založíte profil, a hned můžete prodávat, nakupovat či vyměňovat různé zboží. Tento burzovní obchod se specializuje především na nabídku dámského oblečení. Můžete si zde zakoupit originální topy, trička, sukně, kalhoty, kraťasy či spodní prádlo. Z nabídky zdejšího oblečení svou krásou a propracovaností vybočují především svatební šaty, které jsou dostupné za opravdu skvělé ceny. U oblečení to zdaleka nekončí. V tomto internetovém obchodu si můžete zakoupit také boty, různé módní doplňky, batohy, tašky a kosmetiku.

Levné oblečení pro celou rodinu

Muži zajisté ocení nabízené sportovní teplákové soupravy, společenské obleky, mikiny, svetry, ale také parfémy či vody po holení. Na Vinted.cz najdete oblečení i pro své děti. Malým princeznám, které ještě nedorostly do dámského oblečení, se určitě zavděčíte módními sukýnkami ve veselých barvách, moderními botkami, stylovými svetříky i mikinami. Z kvalitního levného oblečení si vyberete i módní kousky pro chlapce. Tento second hand online pro ně má pestrý sortiment sportovního oblečení, se kterým budou vypadat stylově a za pár korun.

Zaujal Vás bohatý výběr módy a doplňků tohoto burzovního obchodu, na kterém najdete zboží opravdu jako nové? Zaregistrujte se a nechte svůj šatník projít obměnou. S Vinted.cz přestanete věřit tomu, že levné oblečení není zárukou kvality.

Second hand online – nová šance pro nevyužité oblečení

Nakoupili jste si, co se Vám zalíbilo? Pak Vás možná napadne podívat se také do své skříně, jestli tam neleží něco, co i Vám jen zbytečně zabírá místo. Plesové šaty, které vám nikdy nepadly? Sukně příliš divokých barev nebo kalhoty, které už nezapnete? Zkuste si představit, že se tyto módní kousky zalíbí někomu jinému a Vy tak prodloužíte jejich životnost. Vložte je do nabídky levného oblečení na Vinted.cz a čekejte na jejich novou majitelku. Až se Vaše dámské oblečení dostane do jejího hledáčku, domluvte se spolu na dalších krocích přes vzkazy.  Pak už jen stačí vybrané zboží úhledně zabalit a čekat na peníze.

Zapomeňte na drahé dámské oblečení, které Vám kazí radost zúžením Vašich finančních úspor. Vyzkoušejte tento pokrokový burzovní obchod s bohatou nabídkou oblečení, které Vám udělá radost svou kvalitou, originalitou i příjemnou cenou.

Pohodlný prodej s Vinted.cz

Celá řada dnešních „sekáčů“ s levným oblečením nese právem toto nelichotivé označení. Second hand Vinted.cz Vám nabízí mnohem víc. Pokud totiž kliknete na stránky tohoto burzovního obchodu nejen s dámským oblečením, neuvěříte tomu, že zdejší kousky byly už párkrát nošeny.

A jak celý bazar přesně funguje? Pokud se chystáte své oblečení prodávat, umístěte jeho fotografii i s popiskem na stránky obchodu. Pak už jen vyčkejte, až se nabízené oblečení někomu zalíbí. Potvrdíte si cenu, domluvíte se na způsobu odeslání zboží a třeba si i příjemně popovídáte. Jakmile budete mít peníze na účtu, balíček nejlépe doporučeně pošlete. A tak to funguje i obráceně, pokud právě nakupujete vy. Na podobném principu funguje i výměna zboží. K tomu je však určena jen část zboží označená speciální ikonkou. Podrobné návody o tom, jak to vlastně funguje, najdete zde.

Jak je tedy patrné, nakupování, prodávání i vyměňování oblečení je na této burze opravdu snadné a efektivní.

A tak nakupujte, prodávejte a vyměňujte! Oživte svůj šatník i šatníky dalších žen se zájmem nejen o levné dámské oblečení. Jistě si přitom užijete mnoho zábavy a třeba potkáte i nové přátele. Virtuální svět má své kouzlo a Vy máte právě teď šanci vykouzlit úsměv na tváři třeba i nové majitelce Vámi dosud nenošených šatů.

Řekněte nám, co si myslíte – Komentujte níže!

Zaujal Vás pokrokový second hand online Vinted.cz? Uvažujete, že si s jeho pomocí obnovíte svůj šatník? Podělte se s námi o Vaše komentáře zde nebo na našem Facebooku.