Kabelky a batohy, do práce i do školy

Kabelky a batohy jsou nejen praktickým zavazadlem, do kterého se vejde spousta věcí, ale také módní záležitostí. Znají to především ženy. Sladit doplňky s oblečením je totiž základem každého úspěšného outfitu, ve kterém se vypravíme do práce nebo do školy. Inspirujte se naší kategorií obsahující módní kabelky i batohy.

Pokud zvolíte výrazné oblečení, je vhodné jej doplnit decentní jednobarevnou kabelkou a nenápadnými doplňky. V opačném případě, kdy si vyberete jednobarevnou kombinaci oblečení, neváhejte outfit oživit extravagantní kabelkou či psaníčkem.

Batohy volíme spíše z praktického hlediska, ale i přesto lze jednotlivé typy a barvy kombinovat, takže Váš outfit ve výsledku působí celistvě. Sportovní oblečení skvěle doplňují větší batohy a rozpustilé šaty například v pastelových barvách ozvláštníme vakem na záda.

NA VEČÍREK I DO MĚSTA

Kabelky ve tvaru psaníčka nevyužijete pouze během plesové sezóny. Pokud s sebou do města na skleničku vína s kamarádkou nebo na rodinnou oslavu nepotřebujete mnoho věcí a vystačíte si pouze s telefonem, klíčema, malou peněženkou a jinými drobnými nezbytnostmi, neváhejte tam vyrazit právě s psaníčkem!

CROSSBODY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Crossbody kabelky zaujímají důležité místo v módním životě většiny žen. Nabízí pohodlí a praktické využití zároveň. Jsou opatřeny nastavitelným popruhem, takže kabelku kdykoli přizpůsobíte svým potřebám i aktuálnímu outfitu. Crossbody kabelka je také ideálním dárkem pro ženy každého věku.

CELÝ ŽIVOT V KABELCE

Shopper kabelka je protipólem výše zmiňovaného psaníčka. Její nejpřednější vlastností je totiž velký prostor k uložení všech potřebných věcí do školy, do práce nebo při nakupování. Nadčasový design shopper kabelky zajišťuje možnost kombinování téměř s každým outfitem.

PODĚLTE SE S NÁMI

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s crossbody, shopper nebo kabelkou ve tvaru psaníčka na našem Facebooku nebo v komentářích (viz níže).