4. DÍL (seriál Vychytaná domácnost) VYCHYTANÁ KOUPELNA

Vybavení koupelny může být radost. Koupelna je totiž místem, kde využijete mnoho praktických i dekorativních doplňků. Správně zorganizovaná koupelna nám ušetří čas a vyhnete se zbytečnému hledání. Více času tak můžete věnovat sami sobě před odchodem do práce či do školy nebo se rychleji dostanete k vytouženému spánku po večerní hygieně.

DÁVKOVAČ ZUBNÍ PASTY

Stalo se to nejspíše každému z nás. Někomu se to možná stává stále. Spěcháte, potřebujete si vyčistit zuby a  v tubě zbývá poslední várka zubní pasty. A to úplně na samém dně. S tím může být konec díky automatickému dávkovači, který zabrání zbytečnému plýtvání.  Snadnou manipulaci ocení především děti. Součástí balení je držák pro pět zubních kartáčků. Hygienické pomůcky tak mohou být pohromadě a vždy po ruce.

KOUPELNA PRO DĚTI  

Ti nejmenší v koupelně ocení hravé, veselé a roztomilé zvířátko v podobě držáčku na zubní kartáček. Králíček, kočička, žabička, prasátko nebo kravička? Čistění zubů může být zábava!

Dětské výšce musíte přizpůsobit i možnost utřít si ruce. Držák na ručník můžete připevnit na téměř každý hladký povrch. Opět zůstáváme u hravých motivů – zvířecích ocásků.

KONJAC HOUBA

Konjac houba je tvořená přírodním vláknem. Díky výtažku z rostliny konjac působí proti plísni, antibakteriálně a je vhodná pro všechny typy pleti s výjimkou jemné dětské pokožky. Před použitím je důležité houbu namočit, abychom dosáhli potřebné jemnosti.

KAM S MOKROU HOUBIČKOU NEBO MÝDLEM?

Moderní vzhled naší koupelně dodá kovový stojánek pod mycí houbu či mýdlo. Případné nečistoty odstraníme klasickým mycím prostředkem a vodou.

PODĚLTE SE S OSTATNÍMI

A bez jaké vychytávky se neobejde Vaše koupelna? Podělte se o své rady a zkušenosti s ostatními na našem Facebooku nebo v komentáři.